Všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího.
Neopouštěj toho koho miluješ,kvůli tomu kdo se ti líbí,protože ten kdo se ti líbí tě opustí kvůli tomu koho miluje!!!!!!

Leden 2008

5)Bleskovka

31. ledna 2008 v 17:59 Bleskovky
1)Ahojky,tak co jsi jseš spokojen/á s vysvědčenim??
2)Dej mi pls hlas ZDE pro coolnikis.blog.cz (jsem v druhym kole)
3)Kolikátý to byl hlas??
4)Kdo je na obrázku???

4)Diplomky za bleskovku

31. ledna 2008 v 16:28 Bleskovky
Pro ninu
Pro Sali


Film -online

26. ledna 2008 v 20:01 Hříšný tanec 2
Tady jsem sehnala film Hříšný tanec 2 a je v češtině:)))
Tak co jak se ti líbyl???
Britney - Everytime

26. ledna 2008 v 19:40 (:Karaoke:)
A nebo s Britney(bych řekla že je lepší)O seriálu...

26. ledna 2008 v 15:45 Dobrá čtvrť

Dobrá čtvrť se vrací na obrazovku České televize


Příběh čtveřice gymnazistů, jejich spolužáků, kamarádů, rodičů i kantorů se stal při premiéře seriálu v roce 2005 natolik divácky úspěšným, a to nejen u mladého publika, ale pro všechny generace, že se jeho tvůrci scenáristka Lucie Konášová a režisér Karel Smyczek rozhodli obohatit osudy oblíbených hrdinů o jejich pokračování. Na původních jedenáct dílů, které si nyní mohou diváci v repríze zopakovat, naváže dalších jedenáct premiérových dílů.
Příběh osmnáctileté Zuzany, která se s rodiči a malými brášky stěhuje z honosné vily, kde prožila dětství, do stísněného panelového bytu, začíná setkáním se synem nového majitele vily Michalem. A to Zuzana ještě netuší, že s tímhle protivným klukem mají společně strávit ve stejné maturitní třídě celý školní rok... "Dobrá čtvrť je ta, kde mám dobré sousedy. Pro každého to může být něco jiného. Někdo si myslí, že to jsou vilové čtvrti, ale nejsou. Ani v našem příběhu," říká režisér Jiří Smyczek v rozhovoru na webovém speciálu Dobré čtvrti, kde naleznete informace o seriálu, rozhovory s tvůrci, herci a řadu dalších zajímavostí.

seriál Dobrá čtvrťseriál Dobrá čtvrť


Představitelé pro hlavní role čtyřlístku studentů byli vybíráni v pečlivém castingu. Volba představitelky role Zuzany byla nejnáročnější, protože kromě hereckých schopností musela navíc splňovat kritéria pro výběr manekýnek a fotomodelek. Ve své roli je totiž okolnostmi přinucena nafotit sérii aktů, což jí pak způsobí nemálo problémů. V konkurenci nakonec nejlépe obstála půvabná Anna Kulovaná (Zuzana Haselbachová). Roli její nejlepší kamarádky Katky, která své problémy začne nesmyslně řešit s pomocí drogy, získala skvělá Martha Issová (Katka Erhartová) a do role samaritána Honzy byl obsazen Pavel Trojan (Honza Opelík). Představitel přitažlivého kluka Michala je Přemysl Boublík (Michal Koreň). Kromě Marthy Issové se zbývající tři mladí herci ze čtyřlístku hrdinů ocitli před televizními kamerami vůbec poprvé a přesto jsou jejich výkony velmi přesvědčivé.

seriál Dobrá čtvrťseriál Dobrá čtvrť


V rolích dospělých postav exceluje řada vynikajících herců: Jana Preissová (třídní profesorka Svobodová), Jiří Schmitzer (ředitel gymnázira Kotlář), Veronika Gajerová (Zuzanina matka), Zdeněk Žák (Zuzanin otčím), Tomáš Hanák (Katčin otec - fotograf Erhart), Jiří Pecha (Honzův děda), Vilma Cibulková (Michalova matka), Milan Bahul (Michalův otec), Jiřina Jirásková (matka profesorky Svobodové), František Němec (přítel profesorky Svobodové), Milan Šteindler (školník gymnázia), David Švehlík (tělocvikář Prachař), Barbora Srncová (učitelka Kopičková) a další.

seriál Dobrá čtvrťseriál Dobrá čtvrť


Setkání s tvůrci oblíbeného seriálu Dobrá čtvrť před natočením jeho první části uvidíte ve Filmu o seriálu Dobrá čtvrť (2005) režiséra Václava Křístka v neděli 6. 1. na ČT1 od 14.40 hodin a v neděli 13. 1. na ČT2 od 01.45 hodin.

Seriál o studentech, kantorech a rodičích můžete opět sledovat od 7. ledna vždy v pondělí na ČT1 od 20.00 hodin. Jejich životní příběhy pak završí nové pokračování seriálu Dobrá čtvrť, které Česká televize uvede od 31. března 2008.

Více informací o seriálu Dobrá čtvrť se dozvíte také na oficiálních
webových stránkách seriálu Dobrá čtvrt.


Básnička z filmu:))

26. ledna 2008 v 15:41 Žába k zulíbání
Žába k zulíbání - básnička
Kluci jsou jen lháři, to se přece pozná. Každý z nich jen přemýšlí jak si to s tebou rozdávej pohodu, musíš se usmívat, kluci chtjí jenom jedno, hned se stebou vyspat se a lenošit, tak to m teda láká, každej kluk chce do tebe strčit svýho pták si létá v oblacích, dole jezdí vozy, kluci mají nejradji dv pořádný kozy mečí, ovce bečí, pes si kouše kost, kluky nikdo neyléčí, všichni chtěj a dost!!
Walperry

26. ledna 2008 v 15:35 Lindsay Lohan