Všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího.
Neopouštěj toho koho miluješ,kvůli tomu kdo se ti líbí,protože ten kdo se ti líbí tě opustí kvůli tomu koho miluje!!!!!!

Zajímavé

10. března 2007 v 22:27
Šest nákresů, kterých se už zmocnili fanoušci, zachycuje různé pasáže. Třeba džunku, což stejně jako kostýmy na prvních návrzích promo plakátů potvrzuje, že se film bude odehrávat v Asii.
Nechybí ani vrakoviště pirátských lodí, uvnitř kterého se skrývá krčma. Právě tam se může konat porada hlavních hrdinů, jak ukazuje další záběr.
Nejzajímavější jsou ale dvě skicy naznačující dramatické scény. Na první jsou dvě lodě v zajetí ohromného mořského víru, zatímco na palubě se odehrávají líté souboje na kordy.
Druhý obrázek pak podle všeho ukazuje "konec světa" - ostrou hranu oceánu, na jejímž okraji balancuje pirátská loď. Právě tam vyvrcholí zápletka celé trilogie a hlavní hrdina, pirátský kapitán Jack Sparrow bude zbaven svého prokletí, budeme-li počítat s klasickým happy endem.
Jak se skicy dostaly na veřejnost zatím není známo. Studia Walta Disneyho oficiálně mlčí, nicméně její pracovníci požádali renomovaný server Ain't It Cool, aby obrázky odstranil. Objevují se ale jinde, ve chvíli zveřejnění tohoto článku například na stránkách FilmWad.
V posledním díle trilogie se hlavní hrdinové musí vydat až na konec světa, aby Jacku Sparrowovi pomohli vybojovat poslední rozhodující bitvu, která ho zbaví temného prokletí.
Ve třetím díle se objeví několik nových tváří, například známý akční herec asijského původu Chow Yun-Fat nebo Keith Richards, kytarista slavných Rolling Stones.
Důkaz o jeho účinkování se na internetu také objevil, ale fotografie byla na žádost studia hned stažena.
Světová premiéra filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa je naplánována na 25. května 2007, v českých kinech bude snímek k vidění už o den dříve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sali Sali | Web | 25. března 2007 v 11:18 | Reagovat

to je zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama